Zobacz jak fantastyczna atmosfera panowała wśród ponad 300 Polek, które były z nami na poprzedniej edycji.

22 Kwietnia 2017, Warszawa

Odłożymy na chwilę inne rzeczy na bok i zajmiemy się tym co najważniejsze - naszym zdrowiem

Mam na imię Karina.

Jestem żoną, matką, córką, siostrą, przyjaciółką, koleżanką, znajomą. 3 lata temu założyłam ZDROWSI w 90 dni.

Spotykam na co dzień wiele chorych Polek. To, że pomagam im być zdrowszymi, nie jest przypadkowe. Od dziecka towarzyszyły mi choroby. Mam niedosłuch stopnia średniego. Przeszłam ponad 60 antybiotykoterapii. Doświadczyłam depresji. Leków, które wybrałam, było kilkadziesiąt reklamówek. Miałam nawracający trądzik i dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego. 6 lat przewlekle zmęczona. Moja ciąża z Synkiem była zagrożona. Mam wymieniać dalej?

Dzisiaj tryskam zdrowiem i energią. Inspiruję i mobilizuję innych do walki o najlepszą wersję siebie.

Od dawna widzę, że gdyby polska kobieta miała wcześniej wiedzę i świadomość dbałaby bardziej o swoje zdrowie. O siebie i swoich bliskich. Przygotowała się lepiej do macierzyństwa. Nie czuła bezsilności przy powtarzającej się chorobie dziecka. W sytuacji podania kolejnego antybiotyku. Nie poraniała. Nie doświadczała traumy, gdy bliska osoba umiera na nowotwór lub gdy sama otrzymuje taką diagnozę. Nie czuła huśtawek emocjonalnych, braku chęci i energii do życia.

Jeżeli nasze organizmy są chore, słabe, nie urodzimy zdrowego potomka. To my najczęściej żywimy nasze rodziny. My chodzimy na wizyty kontrolne, bilanse. Do apteki. Mamy instynkt, intuicję i pierwsze czujemy, gdy coś jest nie tak.

Poszukujemy rozwiązań. Tylko gubimy się w gąszczu wzajemnie wykluczających się informacji. Pora dowiedzieć się, co jest ważne i potrzebne. Nauczyć się skutecznych metod. ZDROWIEJMY RAZEM. Mamy na to cały dzień.

Spotkasz kobiety, które robią to z powodzeniem od dawna. Zaczniesz działać profilaktycznie. Porozmawiamy o profilaktyce w odniesieniu do kobiet. O realnych działaniach, o antykoncepcji, żywieniu, naturalnych metodach przeciwdziałania chorobom przewlekłym i nowotworowym.

Jestem przeszczęśliwy, że spędziłem cały piękny dzień w tak elitarnym gronie CUDownych Kobiet.
Już czuję, że projekt ten stanie się największym tego typu eventem dedykowanym kobietom.
Polko bądź Zdrowsza to fantastyczna idea, jednak bez tych wszystkich bijących serc na sali, nie mogłaby się odbyć!
Żyjmy zdrowo i wspierajmy się wzajemnie!

Jan Paweł Tomaszewski
Jan Paweł Tomaszewski

Jeśli mam być szczera to powiem tylko i aż tyle: było mega fantastycznie (bo nie wypada używać niecenzuralnych słów 😉 ). Ogromna dawka wiedzy, pozytywnej energii, uśmiechu i śmiechu  optymizmu, a wszystko idealnie skomponowane z odrobiną ruchu 😉 Prowadzący był świetny, żywiołowy – właściwy człowiek na właściwym miejscu. Początkowo byłam trochę sceptycznie nastawiona na „duchową” część konferencji, ale bardzo szybko było zmieniłam zdanie 😉

Jowita Snoch
Jowita Snoch

Fantastyczna inicjatywa jednocząca Polki w jednej z najważniejszych życiowych kwestii: zdrowiu; tym fizycznym, psychicznym, emocjonalnym. Solidna dawka praktycznej wiedzy, której nie dostaniesz od lekarza, nawet specjalisty, podczas standardowej wizyty. Świetna atmosfera, rewelacyjni prelegenci i niespodzianki w programie, dzięki którym ta wiedza była lepiej przyswajalna, a dzień minął w mgnieniu oka. Karina, jesteś wizjonerką, która dziś tworzy wspaniałe jutro. Mam niedosyt i nie mogę się doczekać kolejnej konferencji!
P.S. Moj Mąż, odkąd zobaczył materiały i stos notatek, żałuje, że nie był ze mną i dopytuje, kiedy edycja "Polaku! Bądź zdrowszy!" - a ja dołączam do pytania 🙂

Ewelina Janel
Ewelina Janel

Pokłony dla pani Kariny za stworzenie takiej społeczności jak zdrowsi w 90 dni. Wiedza i osoby jakie są zapraszane na webinary wyprzedza o lata świetlne wiedzę większości lekarzy. Świetne miejsce do poszerzania wiedzy o zdrowiu. Rzetelne źródło wiedzy. Polecam!!!

Artur Jobda
Artur Jobda

Jestem pod wielkim wrażeniem wspaniałej organizacji konferencji Polko bądź Zdrowsza, pomysłów i zaangażowania w każdy drobny szczegół. Najciekawsze wydarzenie roku i wiedza z różnych zakątków globu, skuteczne wskazówki dla ciała i ducha, niezwykłe opowieści - tak w skrócie 😉 Dziękuję Karina <3 tule mocno 😉

Aleksandra Sypek
Aleksandra Sypek

Dla mnie to był niezapomniany dzień, pełen energii, miłości i piękna. Bardzo dużo przydatnej wiedzy, jestem szczęśliwa, że mogłam tam z Wami być i czekam na kwiecień, dziękuję <3

Natalia Weronika Dziura
Natalia Weronika Dziura

Wspaniała inicjatywa, którą stworzyły wyjątkowe osoby chcące bezinteresownie pomagać kobietom w drodze po najważniejsze - ZDROWIE 🙂 takie spotkania są bardzo potrzebne - wiedzy, inspiracji, motywacji nigdy za wiele. A poczucie, że jesteś wśród kilkuset kobiet, które kierują się podobnymi wartościami, co Ty, możliwość rozmowy i wymiany doświadczeń - tego nie przeczytasz w żadnej książce i nie oglądniesz na YouTube. Dziękuję za zaproszenie i od razu się wpraszam na następną konferencję w kwietniu 😉 a najbliższe 90 dni poświęcę na.... coś, czym mam nadzieję będę mogła podzielić się z Wami za 3 miesiące! Pozdrawiam ciepło 🙂

Joanna Salwa
Joanna Salwa

Jestem pełna podziwu, dla Pani Kariny, ze stworzyła tak świetna inicjatywę, która zwiększa świadomość Polaków na temat chorób i zdrowego stylu zycia. Zachwyciła mnie Pani na wtorkowym webinarze "Polko bądź zdrowsza". Prelegenci zawsze imponują ogromną wiedzą, która dzielą się z odbiorcami. Nigdy nie brakuje czasu na spersonalizowane pytania i odpowiedzi, po każdym webinarze. Czekam na wiecej! Niesiecie radość i pomoc- bezinteresownie . Dziekuje, ze jesteście i pomagacie! Do zobaczenia na "Polko, bądź zdrowsza" ❤️

Karolina Goździewska
Karolina Goździewska

Nasi prezenterzy: skorzystaj z wiedzy najlepszych ekspertów

Karina Janas (Organizator)

Uporała się ze swoimi problemami i chce pokazać WSZYSTKIM Polkom, że złe samopoczucie, ból i przemęczenie nie są normą. Wspierana przez założoną społeczność ZDROWSI w 90 dni zbiera najbardziej rzetelne informacje i prezentuje je w sposób przystępny dla każdego, nie wymagając wiedzy medycznej.

Karolina Gruszecka

Mgr dietetyki, absolwentka psychodietetyki, dietocoach, trener personalny, instruktor fitness, szkoleniowiec. Pasjonatka zdrowego stylu życia. Dietetyczka wyznająca holistyczne podejście do zdrowia człowieka. Jest przeciwniczką schematów i powielanych od lat mitów dietetycznych. Ceni sobie indywidualne podejście do każdego pacjenta. Dzieli się najwyższej jakości wiedzą nabytą nie tylko na uczelni, międzynarodowych szkoleniach czy kursach, ale przede wszystkim na drodze własnych doświadczeń oraz kilkuletniej praktyki z pacjentami. Motywuje, inspiruje, dzięki odpowiednio dobranej diecie i suplementacji pomaga ludziom zmieniać życie na lepsze. Szczerze wierzy w to, że żaden lek nie zastąpi zdrowego odżywiania, natomiast zdrowe odżywianie może zastąpić wiele lekarstw!

dr Wojciech Ozimek

Jest absolwentem I Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Od 1995 r. prowadzi prywatną praktykę lekarską, w ramach której udziela porad z zakresu pediatrii oraz chorób odkleszczowych i pasożytniczych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Parazytologicznego. W czasie studiów, specjalizacji z pediatrii, rezydentury z medycyny ratunkowej oraz w ramach grantu Fundacji na Rzecz Nauki Polskiej odbył także liczne praktyki i staże za granicą. Biegle włada angielskim, hiszpańskim i rosyjskim. Dzięki znajomości języków obcych przyswoił podstawy kilku kultur, systemów zdrowotnych, religijnych i filozoficznych, co miało ogromny wpływ na postrzeganie przezeń medycyny i świata.

Magdalena Nicotra

Od 1995 r. zajmuje się medycyną. 15 lat pracowała w aptece a od 8 lat jest naturopatą i prowadzi gabinet medycyny naturalnej ze specjalizacją na zdrowie kobiety. Jest docentką i szkoli terapeutów na terenie Niemiec z naciskiem na tarczycę, nadnercza, uwzględniając holistyczne podejścia do pacjenta.

Paulina Kawa

Certyfikowana trenerka jogi śmiechu oraz trenerka zdrowia. Właścicielka firmy Life Roots. Od wielu lat uczestniczy w szkoleniach i warsztatach w kraju i za granicą. Najwięcej satysfakcji czerpie gdy dzieli się z innymi swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu szeroko pojętego rozwoju osobistego oraz zdrowia. Pomaga ludziom w osiąganiu ich celów, inspiruje innych do działania, zachęca do aktywności i poznawania siebie. Współtworzy projekt praktycznych warsztatów gotowania. Uczy jak zmieniać nawyki żywieniowe i jak żyć zdrowo.

Chciałabyś więcej informacji o tym co planujemy na tą edycję?

Obejrzyj nagranie Facebook LIVE, gdzie Karina Janas przedstawia szczegóły.

Agenda

08:30-10:00 Rejestracja Uczestników
10.00-10.30 Moja cena zdrowia - Karina Janas
10.30-12.00 Znaczenie infekcji pasożytniczych, bakteryjnych i wirusowych w życiu kobiety - lek.med. Wojciech Ozimek
12.00-12.25 PRZERWA
12.25-12.50 Gimnastyka śmiechu - Paulina Kawa
12.50-13.40 Tarczyca. Rola jodu oraz podejścia holistycznego w jej leczeniu. - Magdalena Nicotra

13.45-14.30 Znalazłam klucz do szczęścia - Ilona Felicjańska
14:30-15:30 Przerwa obiadowa
15.30-16.15 Stres-cichy zabójca. Jak sobie z nim radzić? - Karolina Gruszecka
16.15-17.00 Karina Janas
17.00-18.00 Równowaga w życiu - rodzina, zdrowie, praca.  Czy jest to możliwe? - PANEL KOBIECY

W trakcie konferencji otrzymasz:

  • listę konkretnych badań, które należy robić regularnie sobie i bliskim (nie jest to mammografia i cytologia, bo to już diagnostyka, nie profilaktyka);
  • odpowiedź na pytanie: co jeść, gotować, jak wybierać posiłki;
  • wskazówki czego nie można zaniedbać w 6 obszarach higieny życia;
  • wiedzę się co zrobić/jak zareagować gdy pojawia się gorączka, przeziębienie, zaparcia, biegunki, kiedy wypadają włosy, masz suchą skórę, niskie libido, uczucie zimna, uderzenia gorąca, powtarzające się migreny, bóle brzucha, napięcie przedmiesiączkowe lub zaburzenia hormonalne;
  • domowe testy, które pozwolą Ci zorientować się w jakim stanie jest Twój organizm;
  • proste ćwiczenia jak poradzić sobie ze stresem, zrezygnowaniem, poddawaniem się;
  • historie inspirujące do walki mimo choroby, do zmiany zawodu i poszukiwania swojej drogi;
  • możliwość nawiązania kontaktu ze sprawdzonymi specjalistami na terenie całego naszego kraju.

Miejsce szkolenia

Centrum Konferencyjne Bobrowiecka

Duży ośrodek położony na warszawskim dolnym Mokotowie. Panuje tutaj cicha i spokojna atmosfera sprzyjająca zarówno prowadzeniu szkoleń jak i odpoczynkowi. W pobliżu naszego Centrum znajdują się Park Łazienkowski, Pałac oraz Park Ujazdowski, Stare Miasto czy Pałac w Wilanowie.

Zarezerwuj swój bilet

Odłożymy na chwilę inne rzeczy na bok i zajmiemy się tym co najważniejsze - naszym zdrowiem

22 Kwietnia 2017, Warszawa

Cena biletu normalnego: 247 zł

Zamów bilet >>

PYTANIA?

karina@zdrowsiw90dni, tel. 697 141 105