197zł 167zł
ZAMÓW BILET >>

TO MY KREUJEMY ZDROWIE NASZEGO NARODU! Naszych rodzin!

Zapraszamy na bezpłatny webinar promujący wydarzenie

Na spotkaniu online omówimy ideę projektu, poznasz powody, dla których ten projekt jest potrzebny KAŻDEJ z nas, poznasz tematykę oraz listę Prelegentów, którzy uświetnią nasze wydarzenie.

Kliknij poniżej aby usłyszeć zaproszenie od organizatorki spotkania - Kariny Janas

Zapis na bezpłatny webinar (30.08 o godz. 20:00)

Cenimy Twoją prywatność, nigdy nie spamujemy.

21 Października, Warszawa

Odłożymy na chwilę inne rzeczy na bok i zajmiemy się tym co najważniejsze - naszym zdrowiem

Zarezerwuj bilet

TO MY KREUJEMY ZDROWIE NASZEGO NARODU! Naszych rodzin!

Mam na imię Karina.

21 października 2016 r. kończę 35 lat. Jestem żoną, matką, córką, siostrą, przyjaciółką, koleżanką, znajomą. Prowadzę Poradnię Medycyny Funkcjonalnej. 3 lata temu założyłam ZDROWSI w 90 dni.

Spotykam na co dzień wiele chorych Polek. To, że pomagam im być zdrowszymi, nie jest przypadkowe. Od dziecka towarzyszyły mi choroby. Mam niedosłuch stopnia średniego. Przeszłam ponad 60 antybiotykoterapii. Doświadczyłam depresji. Leków, które wybrałam, było kilkadziesiąt reklamówek. Miałam nawracający trądzik i dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego. 6 lat przewlekle zmęczona. Moja ciąża z Synkiem była zagrożona. Mam wymieniać dalej?

Dzisiaj tryskam zdrowiem i energią. Inspiruję i mobilizuję innych do walki o najlepszą wersję siebie.

Od dawna widzę, że gdyby polska kobieta miała wcześniej wiedzę i świadomość dbałaby bardziej o swoje zdrowie. O siebie i swoich bliskich. Przygotowała się lepiej do macierzyństwa. Nie czuła bezsilności przy powtarzającej się chorobie dziecka. W sytuacji podania kolejnego antybiotyku. Nie poraniała. Nie doświadczała traumy, gdy bliska osoba umiera na nowotwór lub gdy sama otrzymuje taką diagnozę. Nie czuła huśtawek emocjonalnych, braku chęci i energii do życia.

Jeżeli nasze organizmy są chore, słabe, nie urodzimy zdrowego potomka. To my najczęściej żywimy nasze rodziny. My chodzimy na wizyty kontrolne, bilanse. Do apteki. Mamy instynkt, intuicję i pierwsze czujemy, gdy coś jest nie tak.

Poszukujemy rozwiązań. Tylko gubimy się w gąszczu wzajemnie wykluczających się informacji. Pora dowiedzieć się, co jest ważne i potrzebne. Nauczyć się skutecznych metod. ZDROWIEJMY RAZEM. Mamy na to cały dzień.

Spotkasz kobiety, które robią to z powodzeniem od dawna. Zaczniesz działać profilaktycznie. Porozmawiamy o profilaktyce w odniesieniu do kobiet. O realnych działaniach, o antykoncepcji, żywieniu, naturalnych metodach przeciwdziałania chorobom przewlekłym i nowotworowym.

Pokłony dla pani Kariny za stworzenie takiej społeczności jak zdrowsi w 90 dni. Wiedza i osoby jakie są zapraszane na webinary wyprzedza o lata świetlne wiedzę większości lekarzy. Świetne miejsce do poszerzania wiedzy o zdrowiu. Rzetelne źródło wiedzy. Polecam!!!

Artur Jobda
Artur Jobda

Jestem pełna podziwu, dla Pani Kariny, ze stworzyła tak świetna inicjatywę, która zwiększa świadomość Polaków na temat chorób i zdrowego stylu zycia. Zachwyciła mnie Pani na wtorkowym webinarze "Polko bądź zdrowsza". Prelegenci zawsze imponują ogromną wiedzą, która dzielą się z odbiorcami. Nigdy nie brakuje czasu na spersonalizowane pytania i odpowiedzi, po każdym webinarze. Czekam na wiecej! Niesiecie radość i pomoc- bezinteresownie . Dziekuje, ze jesteście i pomagacie! Do zobaczenia na "Polko, bądź zdrowsza" ❤️

Karolina Goździewska
Karolina Goździewska

Nasi prezenterzy: ucz się od najlepszych ekspertów

Karina Janas (Organizator)

Uporała się ze swoimi problemami i chce pokazać WSZYSTKIM Polkom, że złe samopoczucie, ból i przemęczenie nie są normą. Wspierana przez założoną społeczność ZDROWSI w 90 dni zbiera najbardziej rzetelne informacje i prezentuje je w sposób przystępny dla każdego, nie wymagając wiedzy medycznej.

Magdalena Malicka (Gość Specjalny)

W 2009 roku znalazła się na 11 miejscu listy „50 najbardziej wpływowych kobiet w Polsce”, przygotowanej przez magazyn ekonomiczny Home&Market. Osiem lat pracowała na topowym stanowisku w międzynarodowym holdingu mediowym. Osiągnęła sukces w świecie biznesu, dziś pomaga innym realizować ich cele.

Julia Cichaczewska

Absolwentka kierunku psychodietetyki Warszawskiego Uniwersytetu Humanistyczno-Społecznego, dyplomowany trener personalny z międzynarodową licencją trenerską IFBB COACH CARD, szkoleniowiec IFAA, studentka FMU (Functional Medicine University),  dyplomowany instruktor rekreacji ruchowej o specjalności fitness, instruktor w zakresie kulturystyki.

Rafał Baron

Lekarz XXI wieku
Specjalista z zakresu... zdrowia raczej niż choroby, formalnie natomiast - Medycyny Tropikalnej i Medycyny Podróży, były asystent i pracownik Szpitala Uniwersyteckiego w Strasbourgu i Selestat.  Wykładowca (detoksykacja, suplementacja) GWSP w Katowicach na kierunku naturo-terapia. Popularyzator i propagator profilaktyki oraz medycyny przyczynowej. Twórca projektu Bateria Życia, czyli kompleksowego oczyszczenia organizmu na 10-dniowych turnusach w polskich górach. Publicysta czasopisma "Harmonia", portalu „Terre de compassion”.

Paulina Ihnatowicz, Emilia Ptak-Kasica

Medfood
Wykwalifikowane dietetyczki kliniczne i sportowe z bogatą wiedzą i dużym doświadczeniem zawodowym. Dyplomy uzyskały na Collegium Medicum na UMK Bydgoszcz, z wyróżnieniem kończąc kierunek Dietetyka. Są szkoleniowcami mauricz.com. Prowadziły m.in. Borysa Mańkowskiego. Piszą artykuły dla Body Challenge czy Food Forum. Z miłości do dietetyki oraz chęci niesienia pomocy swoim pacjentom nieustannie się doszkalają. Biorą udział w licznych szkoleniach, kursach, konferencjach, aby ciągle podnosić swoje kwalifikacje oraz być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami z zakresu zdrowia i żywienia.

Karolina Gruszecka

Mgr dietetyki, absolwentka psychodietetyki, dietocoach, trener personalny, instruktor fitness, szkoleniowiec. Pasjonatka zdrowego stylu życia. Dietetyczka wyznająca holistyczne podejście do zdrowia człowieka. Jest przeciwniczką schematów i powielanych od lat mitów dietetycznych. Ceni sobie indywidualne podejście do każdego pacjenta. Dzieli się najwyższej jakości wiedzą nabytą nie tylko na uczelni, międzynarodowych szkoleniach czy kursach, ale przede wszystkim na drodze własnych doświadczeń oraz kilkuletniej praktyki z pacjentami. Motywuje, inspiruje, dzięki odpowiednio dobranej diecie i suplementacji pomaga ludziom zmieniać życie na lepsze. Szczerze wierzy w to, że żaden lek nie zastąpi zdrowego odżywiania, natomiast zdrowe odżywianie może zastąpić wiele lekarstw!

Patrycja Szachta, Małgorzata Drobczyńska

VitaImmun
Patrycja Szachta - Dyrektor ds. naukowych Centrum Medycznego VitaImmun w Poznaniu. Studia doktoranckie ukończyła w Klinice Gastroenterologii Dziecięcej i Chorób Metabolicznych Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Jest autorką rozlicznych publikacji z zakresu probiotyków, prebiotyków oraz alergii i nietolerancji pokarmowych w czasopismach polskich i zagranicznych. Wykładowca na konferencjach medycznych oraz warsztatach dla lekarzy, dietetyków i pacjentów.

Małgorzata Drobczyńska - Magister MBA, specjalista ds. wdrażania innowacyjnych badań medycznych. Posiada niemal 10 – letnie praktyczne doświadczenie waspektach badań na nietolerancje pokarmowe i zaburzeń mikroflory jelitowej. Pasjonatka
zdrowego żywienia i odpowiednio dopasowanej probiotykoterapii.

Anka Hostyńska

W 2011 roku jadąc na rowerze uległa wypadkowi, dodatkowo borykała się z całym zestawem chorób autoimmunologicznych, których lekarze nawet nie umieli dobrze zdiagnozować. Z powyższych powodów Anka zrobiła kurs trenera personalnego, studium fizjoterapii oraz rozpoczęła kursy z zakresu dietetyki, aby przede wszystkim zająć się sobą i doprowadzić swój organizm do wcześniejszej sprawności. Chciała jednak pomóc nie tylko sobie, dlatego zaczęła pracować jako trener personalny.

Aleksandra Garbacz

Atomic Hollistic Lifestyle
Dietetyk kliniczny, dietetyk sportowy, trener personalny, instruktor fitness, trener personalny, coach. Ola prowadzi autorski program szkoleń dotyczący holistycznego podejścia do zdrowia pod nazwą: „BALANCE YOUR LIFE". Przekazuje wiedzę zarówno z zakresu szeroko rozumianej dietetyki (w oparciu o najnowsze badania kliniczne), jak również bazuje na tradycyjnym podejściu medycyny naturalnej, fascynuje się TMC. Atomic Holistic Lifestyle łączy nowoczesną myśl, naukę z tradycją, naturą i filozofią życia.

Agenda

Morbi lectus nulla, suscipit eget volutpat in, pellentesque sed massa. Aenean ut mauris egestas, vulputate arcu sit amet, bibendum nunc. Nam interdum commodo ex, vel convallis nisi vehicula a. Etiam dapibus quam ut vehicula congue.Aliquam iaculis elit pharetra quam tincidunt, eget bibendum diam facilisis.

Curabitur volutpat laoreet imperdiet. Maecenas pulvinar luctus quam, dictum vestibulum urna semper sit amet. Pellentesque consectetur augue euismod massa porta feugiat ac sit amet velit.  Nullam ipsum ante, dictum sit amet quam in, vestibulum tristique urna.

POLKO! BĄDŹ ZDROWSZA!

09:00-10:00: Rejestracja
10:00-11:40: Panel 1
11:50-14:00: Panel 2
14:00-15:00: Przerwa obiadowa
15:00-16:30: Panel 3
16:45-18:00: Panel 4

Miejsce szkolenia

Centrum Konferencyjne Bobrowiecka

Duży ośrodek położony na warszawskim dolnym Mokotowie. Panuje tutaj cicha i spokojna atmosfera sprzyjająca zarówno prowadzeniu szkoleń jak i odpoczynkowi. W pobliżu naszego Centrum znajdują się Park Łazienkowski, Pałac oraz Park Ujazdowski, Stare Miasto czy Pałac w Wilanowie.

W trakcie konferencji otrzymasz:

  • listę konkretnych badań, które należy robić regularnie sobie i bliskim (nie jest to mammografia i cytologia, bo to już diagnostyka, nie profilaktyka);
  • odpowiedź na pytanie: co jeść, gotować, jak wybierać posiłki;
  • wskazówki czego nie można zaniedbać w 6 obszarach higieny życia;
  • wiedzę się co zrobić/jak zareagować gdy pojawia się gorączka, przeziębienie, zaparcia, biegunki, kiedy wypadają włosy, masz suchą skórę, niskie libido, uczucie zimna, uderzenia gorąca, powtarzające się migreny, bóle brzucha, napięcie przedmiesiączkowe lub zaburzenia hormonalne;
  • domowe testy, które pozwolą Ci zorientować się w jakim stanie jest Twój organizm;
  • proste ćwiczenia jak poradzić sobie ze stresem, zrezygnowaniem, poddawaniem się;
  • historie inspirujące do walki mimo choroby, do zmiany zawodu i poszukiwania swojej drogi;
  • możliwość nawiązania kontaktu ze sprawdzonymi specjalistami na terenie całego naszego kraju.

Zarezerwuj swój bilet

Odłożymy na chwilę inne rzeczy na bok i zajmiemy się tym co najważniejsze - naszym zdrowiem

21 Października, Warszawa

Cena biletu normalnego: 197 zł

Zamów bilet >>