Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Odbiorców oferujemy
indywidualne konsultacje stacjonarne lub on-line (Skype/telefon).
Prowadzi je Karina Janas.

Pierwsza Konsultacja (90 minut):
- szczegółowy wywiad,
- analiza ankiety,
- przegląd dzienniczka zdrowia,
- interpretacja dotychczasowych badań (jeżeli takie są),
- zlecenie indywidualnie dobranych badań,
- podstawowe zalecenia,
- ustalenie terminu kolejnej wizyty,
- możliwość wymiany dwóch wiadomości mailowanych po wizycie.

Druga Konsultacja (60 minut):
- kompletna interpretacja wyników,
- ustalenie przyczyny dolegliwości,
- analiza dzienniczka zdrowia,
- kontrola postępów,
- sugerowany plan powrotu do zdrowia,
- spersonalizowany, 3 dniowy plan posiłków i wytyczne żywieniowe.

Koszt pierwszej konsultacji to 300zł, drugiej - 250zł.
Przy płatności z góry za obydwa spotkania - 500zł.

W przypadku chęci rezerwacji wizyty prosimy o kontakt mailowy
na poradania@zdrowsiw90dni.pl lub tel. 697 141 105.
W treści maila prosimy o kilkuzdaniową informację na temat stanu zdrowia.
W odpowiedzi prześlemy niezbędne informacje oraz dalsze instrukcje.

Opinie naszych pacjentów:

Pani Karina pomogła nie tylko mojemu synkowi, ale również mi. Teraz już wiem, że będę mogła się pochwalić przy najbliższej rozmowie naszymi osiągnięciami. Z całego matczynego serca polecam Panią Karinę. Wszystkim moim znajomym z problemami u dzieci będę polecać Panią Karinę bo jestem przekonana, że pomoże każdemu. Dziękuję.

Halina Tupalska

Trafiłam do Pani Kariny kiedy u mojej córeczki pojawiła się egzema. Nie spodziewałam się, że jest ona tak sympatyczną osobą z ogromem wiedzy. Pani Karina wszystko mi wytłumaczyła i pomogła. Córeczce bardzo się poprawiło. Szkoda, że pewnych rzeczy nie wiedziałam przed ciążą a wielu dolegliwości dałoby się uniknąć. Z całego serca polecam Panią Karinę!!!

Natalia Dziura

Mogę szczerze powiedzieć NAJLEPSZY LEKARZ NA ŚWIECIE. Po wielu ciężkich zmaganiach zdrowotnych, pobytach w szpitalu, bólu... trafiłam do osoby, która jest zaangażowana, życzliwa, konkretna a co najważniejsze - posiada ogromną wiedzę! To dzięki Pani Doktor Karinie Janas odzyskałam nadzieję. Jej profesjonalizm nie tylko zrobił na mnie świetne wrażenie, ale i pokazał efekty. Traktuje pacjenta indywidualnie, przeprowadza bardzo dokładny wywiad. Pierwszy raz spotkałam się z sytuacją, gdzie lekarz poświęca mi tak wiele czasu. Naprawdę widać ogromne zaangażowanie i chęć pomocy. Dzięki Pani Karinie poprawił się mój stan zdrowia, podejście do życia. Czuję się pod jej opieką bezpiecznie. Cieszę się, że tacy lekarze jeszcze istnieją. Polecam serdecznie.

Ola F.

Bardzo profesjonalna z ogromna wiedza,wysłucha,współczuje,pocieszy...śmiało moge powiedzieć ze Pani Karinka ze swoim zespołem uratowała mi zycie!!!ona zleciła potrzebne badania,ktore wkoncu pokazały z czym mamy do czynienia,teraz przynajmniej wiem co mi dolega i powoli dochodzę do zdrowia.Pani Karinka pomogła tez mojej małej córeczce.Jednej rzeczy żałuje ze poznałam Pania Karinke tak pozno,ale teraz będąc pod jej opieka oraz jej zespołu jestem spokojniejsza bo wiem ze moje zdrowie wkoncu jest w dobry rękach!!! Szczerze polecam,Pani Karina to Aniol❤

Kasia Paradowska

Trafiliśmy do Pani Kariny Janas z polecenia z naszą 4-letnią córką, która choruje na MIZS. Mimo, że jesteśmy po pierwszej wizycie, to już możemy powiedzieć, że jest bardzo dobrym specjalistą, traktuje pacjenta indywidualnie oraz przeprowadza bardzo szczegółowy wywiad. Pani Karina skupia się przede wszystkim na znalezieniu przyczyny dolegliwości, a nie na zwalczaniu objawów. Analizuje wszystkie wyniki badań wiążąc je w całość, a nie sugeruje się pojedyńczymi objawami. Dużo przyczyn tłumaczyła omawiając je prosto i szczegółowo, podając wiele przykładów. Widać że jest bardzo zaangażowana w to co robi i rzeczywiście chce pomóc.
Polecamy z całego serca

Marcin

Pani Karina jest przede wszystkim bardzo serdeczną i empatyczną osobą, która interesuje się losem pacjenta. Na początku współpracy przeprowadza ona z pacjentem szczegółowy wywiad odnośnie obecnego stanu zdrowia, jak również historii chorób przebytych w przeszłości i stara się znaleźć przyczynę dolegliwości nawet tych bagatelizowanych przez innych lekarzy (uporczywych, długotrwałych a niestety przez nikogo wcześniej nie rozwiązanych). Pani Karina skupia się na znalezieniu przyczyny problemu, a nie na znalezieniu doraźnego rozwiązania. Trafiłam do pani Kariny pod koniec ciąży i całe szczęście, że nie później, bo mogłabym jeszcze bardziej szkodzić mojemu Maluszkowi. Podziwiam panią Karinę za wyjście poza schematy medyczne i podejście do zdrowia pacjenta jako do całości, a także za autorski program "Zdrowsi w 90 dni" oraz za sam pomysł organizacji konferencji "Polko! Bądź ZDROWSZA!", która odbędzie się w październiku i wróżę jej sukces!

Patrycja

Zobacz wszystkie opinie na